چقدر خدا من را دوست دارد ؟

مدرسه که میرفتیم معلم درس دین و زندگی یه روز یک جمله زیبایی گفت که روی من بسیار تاثیر بسزایی گذاشت. ایشان فرمود "اگر میخواهید ببینید که خداوند چقدر شما را دوست دارد، به خودتان بنگرید، بنگرید که چه قدر به نماز اول وقت اهتمام دارد و چقدر خواندن نماز اول وقت برای شما اهمیت دارد. به خود بنگرید که وقتی ظهر به خانه میروید اول نماز میخوانید یا سر سفره ناهار مینشینید".

این جملات بسیار در من اثر گذاشت به طوری که هر وقت از مدرسه به خانه می آمدم وقتی میرفتم دست و صورتم را بشویم که ناهار بخورم این جملات در ذهنم تداعی میشد و همان وقت وضو میگرفتم و قبل از ناهار نماز اول وقت میخواندم.

به نظر هم همین طور است، کسانی که خدا بیشتر دوستشان دارد وقت نماز که میشود آب هم دستشان باشد زمین میگذارند و با تمام وجودشان به سمت نماز میروند، ولی کسانی هم هستند که وقتی صدای اذان میاید میگویند خوب حالا تا عصر وقت هست نمازمان را بعداً میخوانیم.

نماز - کلام مطهر

/ 1 نظر / 66 بازدید
صدای تو

مدیر محترم وبلاگ با سلام. ضمن تشکر، مطلب زیبای حضرتعالی برای معرفی و استفاده دیگران، در سایت شبکه وبلاگی استان چهارمحال و بختیاری ( صدای تو / sedayeto.ir ) منتشر شد. لینک مطلب شما : http://sedayeto.ir/index.php/the-best-blogs/6095-2014-10-12-06-22-27.html *** منتظر مطالب جدید شما و بخصوص مطالب "تولیدی خود شما" هستیم. **** لطفا سایت شبکه وبلاگی را با نام "صدای تو" به وبلاگ خود اضافه نمایید. ***** از دوستانتان نیز بخواهید به ما بپیوندند... با صدای تو ، دیده و شنیده شوید / sedayeto.ir